Zagwarantuj swojej firmie bezproblemowe uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015

Z naszą pomocą wdrożysz normę ISO 9001:2015
Nowe wydanie normy

 • w ekspresowym tempie
 • bez zbędnej papierologii
 • dopasowaną do potrzeb Twojej firmy

Przez 18 lat zaufało nam ponad 1200 małych, dużych i średnich firm:

Wypełnij formularz lub
zadzwoń

787 974 13642 208 94 65

Twoje dane są u nas bezpieczne.
Dbamy o Twoją prywatność.

Zajmujemy się wdrażaniem Systemów Zarządzania Jakością ISO 9001 od 18 lat. Zaufało nam już ponad 1 200 klientów.

Naszym Klientom zapewniamy:

 • Gwarancje uzyskania certyfikatu ISO 9001:2015
 • Opracowanie przez konsultantów DJB wszystkich procedur i instrukcji
 • Sprawne i szybkie wdrożenie
 • Szkolenia (potwierdzone wydaniem imiennych certyfikatów)

Metodyka wdrożenia systemu ISO 9001:2015

EtapyCo robimy w danym etapie
Analiza Firmy Wspólnie z Klientem zdefiniujemy istotne procesy oraz zbudujemy koncepcję Systemu Zarządzania Jakością.
Polityka jakości Opracujemy politykę jakości zgodną z działalnością i celami Klienta.
Kontekst organizacji Opracujemy procedurę kontekstu organizacji. Określimy czynniki wewnętrzne i zewnętrzne oraz potrzeby i wymagania stron zainteresowanych.
Analiza ryzyka/ szans Opracujemy procedurę zarządzania ryzykiem. Przeprowadzimy wspólnie z Klientem analizę ryzyka oraz szans dla wszystkich procesów firmy Klienta.
Procedury systemowe Omówimy i opracujemy procedur systemowe takie jak: Udokumentowane informacje, Nadzór nad wyjściami niezgodnymi, Audity wewnętrzne, Działania korygujące. Opracujemy załączniki do procedur.
Procesy główne Omówimy i opracujemy procedury odnoszących się do procesów głównych takich jak: sprzedaż, projektowanie, produkcja i inne. Opracujemy załączniki do procedur.
Procedury wspierające Omówimy i opracujemy procedury wspierające procesy główne takie jak: Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym, Infrastruktura i inne. Opracujemy załączniki do procedur.
Szkolenia Przeprowadzimy szkolenia z wymagań normy ISO 9001:2015 dla pracowników Organizacji oraz szkolenia dla auditorów wewnętrznych.
Przegląd systemu Przeprowadzimy audity wewnętrzne. Pomożemy w opracowaniu celów jakościowych oraz w przeprowadzeniu przeglądu zarządzania.
Głos doradczy Pomożemy w doborze jednostki certyfikującej oraz będziemy brali udział w procesie certyfikacji.

Szkolenia związane z ISO 9001:2015, które oferujemy

 • Wymagania normy ISO 9001:2015
  Szkolenie przeznaczone dla osób chcących zapoznać się z wymaganiami normy ISO 9001:2015 oraz prktycznymi sposobami ich implementacji w firmie

Struktura ISO 9001:2015

Norma składa się z 10 rozdziałów, z czego pierwsze trzy są wprowadzeniem do treści normy, natomiast kolejne siedem omawia wymagania Systemu Zarządzania Jakością. Struktura normy wygląda następująco:

 1. zakres normy,
 2. powołania normatywne,
 3. terminy i definicje,
 4. kontekst organizacji,
 5. przywództwo,
 6. planowanie,
 7. wsparcie,
 8. działania operacyjne,
 9. ocena efektów działania,
 10. doskonalenie.

Po spełnieniu wszystkich wymagań zawartych w normie ISO 9001:2015, Organizacja może ubiegać się o przeprowadzenie audytu certyfikującego, którego pozytywnym efektem jest wydanie certyfikatu ISO 9001:2015.

Posiadanie w Organizacji certyfikatu ISO 9001 i funkcjonowanie zgodnie z wymaganiami tej normy, to dla Organizacji duży atut. Daje to, nie tylko gwarancję wysokiej jakości towarów i usług, ale również wskazuje na prestiż marki w oczach Klientów, którzy cenią sobie wiarygodność Organizacji i jej zobowiązanie do ciągłego doskonalenia.

Norma ISO 9001:2015

System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015 jest skoncentrowany na planowaniu i zarządzaniu Organizacją, uwzględniając przy tym wszystkie czynniki (zewnętrzne i wewnętrzne), które mogą mieć wpływ na realizację celów Organizacji.

Organizacja planując System Zarządzania Jakością staje przed zadaniem dokładanego przeanalizowania wszystkich możliwych zagrożeń, które mogą wystąpić podczas ich działalności oraz zaprojektowania sposobu działań, które w sposób skuteczny wyeliminują lub zminimalizują efekty niepożądanych sytuacji. Taki sposób analizy przyczyni się do efektywnego zarządzania Organizacją i pozwoli na sprawną kontrolę nad problematycznymi zdarzeniami.

certyfikat

Całkowite wdrożenie nawet
w miesiąc bez utraty wysokiej jakości

Opracowana przez DJB Doradztwo metodyka sprawia, że cały proces wdrożenia normy ISO 9001:2015 wraz z certyfikacją można skrócić nawet do jednego miesiąca. Najważniejsze jest jednak to, że tak krótki czas realizacji projektu da się uzyskać bez utraty jego wysokiej jakości.

Twoje zaangażowanie
zmniejszone do minimum —
dokumentacja jest po naszej stronie

Proces tworzenia dokumentacji systemu zarządzania jakością został tak opracowany, aby zminimalizować zaangażowanie po Twojej stronie. Konsultanci DJB Doradztwo zrealizują najbardziej czasochłonne zadania – opiszą procedury i przygotują niezbędne dokumenty.

Oszczędność czasu
Twoich pracowników
dzięki eliminacji zbędnej
papierologii

Systemy projektowane przez DJB Doradztwo wykorzystują istniejące w firmie rozwiązania i w elastyczny sposób dopasowują je do wymagań normy ISO 9001:2015. Dzięki temu ograniczamy biurokrację do minimum. Po wdrożeniu systemu żaden z Twoich pracowników nie poświęci na pracę z nim związaną więcej niż 10 minut dziennie.

Brak dodatkowych nakładów
na programy, maszyny czy
zwiększenie zatrudnienia

Gwarantujemy, że nie muszą Państwo kupować żadnego oprogramowania, maszyn, czy też zatrudniać kogokolwiek w związku z wdrażaniem i utrzymywaniem systemu wdrożonego przez DJB Doradztwo.

Wyspecjalizowani konsultanci
działający na terenie całej Polski
to gwarancja najwyższej jakości

Nasi konsultanci pracują na terenie całej Polski. Współpracowaliśmy
z ponad tysiącem firm – dzięki temu nasi konsultanci mają doświadczenie we wdrażaniu norm ISO 9001:2015 w wielu różnorodnych branżach. Gwarantuje to najwyższą jakość realizowanych projektów od Zakopanego aż po Trójmiasto.

Przez 18 lat zaufało nam
ponad 1200 małych, dużych i średnich firm


Jeżeli nie wierzysz naszym zapewnieniom co do najwyższej jakości i szybkości wdrożeń, przeczytaj co sądzą o nas firmy, którym pomogliśmy uzyskać certyfikaty ISO 9001:2015

loga

Przeczytaj, co sądzą o naszych wdrożeniach i szkoleniach ich uczestnicy:

 • Polecamy wszystkim zainteresowanym udział w szkoleniach organizowanych przez firmę DJB Doradztwo Marcin Chorąży. Firma ta przeprowadziła na nasze zlecenie szkolenie Pełnomocnika i Audytora Wewnętrznego ds. Systemu ISO 9001. Dodatkowo firma DJB Doradztwo przygotowała dla naszej firmy dokumentacje ISO 9001 pod kątem Audytu Nadzoru. Zlecone zadanie zostało wykonane bardzo profesjonalnie. Wszyscy nasi pracownicy w pełni zrozumieli omawiane zagadnienia, do czego niewątpliwie przyczynił się doświadczony trener firmy DJB Doradztwo oraz liczne ćwiczenia praktyczne, które przeprowadził.

  Dr n. med. Anatol MajcherPrezes Zarządu Dyrektor Generalny

 • Współpracę z firmą DJB Doradztwo Marcin Chorąży rozpoczęliśmy w roku 2013. Wykonała dla nas kompleksowe Wdrożenie wymagań oraz przygotowała do Certyfikacji Systemu ISO 9001. Od tej pory corocznie firma DJB Doradztwo przygotowuje nas do Audytów Nadzoru. Do współpracy z naszą firma wybraliśmy firmę DJB Doradztwo, ponieważ jest jedną z najdłużej działających firm na rynku i może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w zakresie świadczonych usług. Z wielka przyjemnością pragniemy polecić firmę DJB Doradztwo, z którą zamierzamy nadal kontynuować współpracę.

  Urszula SobczakDyrektor ds. Zarządzania Jakością

 • DJB Doradztwo to rzetelny i wiarygodny partner we wdrażaniu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Każdy etap zleconych przez nas tej firmie prac, charakteryzował się wysokim poziomem merytorycznym, terminowością i profesjonalizmem. Doświadczenie firmy DJB Doradztwo pozwoliło na zaprojektowanie i wdrożenie systemu jakości odpowiadającego naszym potrzebom, celom oraz zgodnego ze specyfiką organizacji.

  Bronisław Skaźnik Prezes Zarządu

 • Firma P.H. Alufinish Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa niniejszym wyraża uznanie i podziękowania firmie DJB Doradztwo Marcin Chorąży za profesjonalne wdrożenie w roku 2004 Systemu ISO 9001 . Od tego czasu jesteśmy w stałej współpracy z firmą DJB Doradztwo, która przygotowuje nas do corocznych Audytów Nadzoru. Wszystkie usługi świadczone przez firmę DJB Doradztwo są starannie dostosowywane do indywidualnych potrzeb naszej firmy. Firma DJB Doradztwo posiada umiejętność szybkiego reagowania na nasze potrzeby oraz elastyczne podejście

  Katarzyna GabaraPełnomocnik ds. Jakości

 • Współpraca z firmą DJB Doradztwo Marcin Chorąży pozwala nam w pełni zarekomendować usługi świadczone przez wyżej wymienioną firmę, która w naszym Przedsiębiorstwie wdrożyła System HACCP. Dzięki udanej współpracy z firmą DJB Doradztwo zdecydowaliśmy się również na wdrożenie systemu IFS/BRC. Pragniemy podkreślić wysoką Jakość Obsługi Klienta, przejawiającą się życzliwością i otwartością na potrzeby i wymagania naszej firmy. Podczas współpracy firma DJB Doradztwo wykazała się rzetelnością, dyspozycyjnością i pełnym profesjonalizmem. Wdrożenie Systemu HACCP, IFS, BRC przebiegło w terminie i zgodnie z ustaleniami.

  Konopacki Bogusław Prezes Zarządu

 • Firma DJB Doradztwo dała się poznać jako sumienna i podchodząca do wymogów klienta z ogromnym zaangażowaniem. Współpraca z przydzielonym nam Konsultantem przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze, a przez cały okres wdrażania mogliśmy liczyć na jego fachową pomoc i cenne rady. Kompleksowe podejście pracowników DJB Doradztwo pozwoliło nam na przejście audytu i szybkie uzyskanie Certyfikatu.

  mgr inż. Robert WlaźlakDyrektor ds. Technicznych

 • Zaangażowanie i profesjonalizm Konsultantów firmy DJB Doradztwo Marcin Chorąży pozwoliły nam na sprawne wdrożenie systemu i uzyskanie certyfikatu ISO 9001. Z pomocy firmy DJB Doradztwo korzystaliśmy także przed audytem nadzoru, który przebiegł bezproblemowo i zakończył się powodzeniem.

  Ryszard IciekPełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością w firmie Certools

Wybierając DJB Doradztwo gwarantujesz swojej firmie bezproblemowe uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015

Z naszą pomocą wdrożysz tę normę w ekspresowym tempie, bez zbędnej papierologii i dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Jesteśmy pewni najwyższej jakości naszych usług, dlatego gwarantujemy Twojej firmie pomyślne przejście audytu i uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015. Jeśli nie spełnimy tego kryterium w zaplanowanym na projekt czasie – zwrócimy Ci 100% naszego wynagrodzenia.

Wypełnij formularz lub zadzwoń 787 974 136 | 42 208 94 65

Nie znalazłeś interesujących Cię informacji?
Skorzystaj z wyszukiwarki

Twoje dane są u nas bezpieczne.
Dbamy o Twoją prywatność.

0.60701394081116