Zagwarantuj swojej firmie bezproblemowe uzyskanie certyfikatu ISO 29990:2010

Z naszą pomocą wdrożysz normę ISO 29990:2010

 • w ekspresowym tempie
 • tworzymy całą dokumentację za klienta
 • gwarantujemy uzyskanie certyfikatu
 • oferujemy szeroki zakres usługi i bezpłatny serwis przez 6 miesięcy

Przez 18 lat zaufało nam ponad 1200 małych, dużych i średnich firm:

Wypełnij formularz lub
zadzwoń

787 974 13642 208 94 65

Twoje dane są u nas bezpieczne.
Dbamy o Twoją prywatność.

Co to jest ISO 29990:2010?

Norma ISO 29990 jest międzynarodowym standardem przeznaczony dla organizacji świadczących usługi w zakresie szkoleń oraz nieformalnej edukacji, który został po raz pierwszy opublikowany w roku 2010.

Nieformalna edukacja – zorganizowane usługi edukacyjne niebędące częścią formalnego systemu szkolnictwa podstawowego, ponadpodstawowego i wyższego.

Przykład: Przyuczenie do zawodu, kształcenie ustawiczne (ang. Life-long learning), szkolenia dla firm (zlecane na zewnątrz lub prowadzone własnymi siłami)

Jest to pierwsza norma, która dostosowuje wymagania systemu zarządzania jakością do specyfiki branży szkoleniowej. Norma ta ma też wiele wspólnych wymagań z ISO 9001, dlatego integracja tych dwóch standardów nie sprawia trudności. ISO 29900 ma też wiele części wspólnych ze Standardem Usługi Szkoleniowej zarządzanym przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych oraz z Małopolskim Standardem Usług Edukacyjno – Szkoleniowych prezentowanym przez Małopolskie Partnerstwo na Rzecz Kształcenia Ustawicznego.

Struktura normy

1 Zakres

2 Terminy i definicje

3 Usługi szkoleniowe

3.1 Ustalenie potrzeb szkoleniowych

3.2 Projektowanie usług szkoleniowych

3.3 Dostarczanie usług szkoleniowych

3.4 Monitorowanie procesu świadczenia usług szkoleniowych

3.5 Ocena prowadzona przez dostawcę usług szkoleniowych

4 Zarządzanie dostawcą usług szkoleniowych

4.1 Ogólne wymagania odnośnie zarządzania

4.2 Strategia i zarządzanie biznesem

4.3 Przegląd zarządzania

4.4 Działania zapobiegawcze i korygujące

4.5 Zarządzanie finansami i zarządzanie ryzykiem

4.6 Zarządzanie zasobami ludzkimi

4.7 Zarządzanie komunikacją (wewnętrzną/zewnętrzną)

4.8 Alokacja zasobów

4.9 Audyty wewnętrzne

4.10 Informacja zwrotna od zainteresowanych stron

Dla kogo?

Norma ISO 29990 skierowana jest przede wszystkim dla:

 • firm świadczących usługi w zakresie projektowania i dostarczania szkoleń
 • centrów kształcenia ustawicznego
 • Działów szkoleniowych / HR zajmujących się szkoleniem pracowników swojej organizacji

Normę można wdrożyć w każdej z powyżej wymienionych typów organizacji bez względu na jej wielkość.

Korzyści z posiadania wdrożonego systemu ISO 29990

 • Zwiększenie zaufania klientów do poziomu świadczonych usług szkoleniowych
 • Możliwość pozyskania nowych klientów
 • Lepsza kontrola nad poziomem świadczonych usług szkoleniowych
 • Możliwość rejestracji swoich usług w Bazie Usług Rozwojowych PARP

kryterium rejestracji jest posiadanie stosownego certyfikatu (ISO 29900 lub ISO 9001) lub dokumentu potwierdzającego akredytację, oznaczającego spełnienie przez podmiot wymagań w zakresie systemu zapewniania jakości usług.

Firmy mają czas do 10.10.2016 aby spełnić wyżej wspomniane wymagania. Jeżeli firma szkoleniowa nie uzyska certyfikatu lub akredytacji we wskazanym terminie straci możliwość świadczenia usług dofinansowanych z funduszy europejskich w ramach regionalnych programów operacyjnych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wdrożeniem normy ISO 9001 prosimy kliknąć TUTAJ.

Całkowite wdrożenie nawet
w miesiąc bez utraty wysokiej jakości

Opracowana przez DJB Doradztwo metodyka sprawia, że cały proces wdrożenia normy ISO 29990:2010 wraz z certyfikacją można skrócić nawet do 1 miesiąca. Najważniejsze jest jednak to, że tak krótki czas realizacji projektu można uzyskać bez utraty jego wysokiej jakości.

Twoje zaangażowanie zmniejszone do minimum – dokumentacja jest po naszej stronie.

Proces tworzenia dokumentacji systemu ISO 29990 został tak opracowany, aby zminimalizować zaangażowanie z Twojej strony. Konsultanci DJB Doradztwo zrealizują najbardziej czasochłonne zadania – opiszą procedury i przygotują niezbędne dokumenty.

Oszczędność czasu Twoich pracowników dzięki eliminacji zbędnej papierologii.

Systemy projektowane przez DJB Doradztwo wykorzystują istniejące w firmie rozwiązania i w elastyczny sposób dopasowują je do wymagań normy ISO 29990:2010. Dzięki temu ograniczamy biurokrację do minimum. Po wdrożeniu systemu żaden z Twoich pracowników nie poświęci na pracę z nim związaną więcej niż
10 minut.

Brak dodatkowych nakładów na programy, maszyny czy zwiększenie zatrudnienia.

Gwarantujemy, że nie musicie kupować żadnego oprogramowania, maszyn czy też zatrudniać kogokolwiek w związku z wdrażaniem czy utrzymywaniem wdrożonego przez DJB Doradztwo systemu.

Przez 18 lat zaufało nam
ponad 1200 małych, dużych i średnich firm

Przeczytaj, co sądzą o naszych wdrożeniach i szkoleniach ich uczestnicy:

 • Polecamy wszystkim zainteresowanym udział w szkoleniach organizowanych przez firmę DJB Doradztwo Marcin Chorąży. Firma ta przeprowadziła na nasze zlecenie szkolenie Pełnomocnika i Audytora Wewnętrznego ds. Systemu ISO 9001. Dodatkowo firma DJB Doradztwo przygotowała dla naszej firmy dokumentacje ISO 9001 pod kątem Audytu Nadzoru. Zlecone zadanie zostało wykonane bardzo profesjonalnie. Wszyscy nasi pracownicy w pełni zrozumieli omawiane zagadnienia, do czego niewątpliwie przyczynił się doświadczony trener firmy DJB Doradztwo oraz liczne ćwiczenia praktyczne, które przeprowadził.

  Dr n. med. Anatol MajcherPrezes Zarządu Dyrektor Generalny

 • Współpracę z firmą DJB Doradztwo Marcin Chorąży rozpoczęliśmy w roku 2013. Wykonała dla nas kompleksowe Wdrożenie wymagań oraz przygotowała do Certyfikacji Systemu ISO 9001. Od tej pory corocznie firma DJB Doradztwo przygotowuje nas do Audytów Nadzoru. Do współpracy z naszą firma wybraliśmy firmę DJB Doradztwo, ponieważ jest jedną z najdłużej działających firm na rynku i może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w zakresie świadczonych usług. Z wielka przyjemnością pragniemy polecić firmę DJB Doradztwo, z którą zamierzamy nadal kontynuować współpracę.

  Urszula SobczakDyrektor ds. Zarządzania Jakością

 • DJB Doradztwo to rzetelny i wiarygodny partner we wdrażaniu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Każdy etap zleconych przez nas tej firmie prac, charakteryzował się wysokim poziomem merytorycznym, terminowością i profesjonalizmem. Doświadczenie firmy DJB Doradztwo pozwoliło na zaprojektowanie i wdrożenie systemu jakości odpowiadającego naszym potrzebom, celom oraz zgodnego ze specyfiką organizacji.

  Bronisław Skaźnik Prezes Zarządu

 • Firma P.H. Alufinish Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa niniejszym wyraża uznanie i podziękowania firmie DJB Doradztwo Marcin Chorąży za profesjonalne wdrożenie w roku 2004 Systemu ISO 9001 . Od tego czasu jesteśmy w stałej współpracy z firmą DJB Doradztwo, która przygotowuje nas do corocznych Audytów Nadzoru. Wszystkie usługi świadczone przez firmę DJB Doradztwo są starannie dostosowywane do indywidualnych potrzeb naszej firmy. Firma DJB Doradztwo posiada umiejętność szybkiego reagowania na nasze potrzeby oraz elastyczne podejście

  Katarzyna GabaraPełnomocnik ds. Jakości

 • Współpraca z firmą DJB Doradztwo Marcin Chorąży pozwala nam w pełni zarekomendować usługi świadczone przez wyżej wymienioną firmę, która w naszym Przedsiębiorstwie wdrożyła System HACCP. Dzięki udanej współpracy z firmą DJB Doradztwo zdecydowaliśmy się również na wdrożenie systemu IFS/BRC. Pragniemy podkreślić wysoką Jakość Obsługi Klienta, przejawiającą się życzliwością i otwartością na potrzeby i wymagania naszej firmy. Podczas współpracy firma DJB Doradztwo wykazała się rzetelnością, dyspozycyjnością i pełnym profesjonalizmem. Wdrożenie Systemu HACCP, IFS, BRC przebiegło w terminie i zgodnie z ustaleniami.

  Konopacki Bogusław Prezes Zarządu

 • Firma DJB Doradztwo dała się poznać jako sumienna i podchodząca do wymogów klienta z ogromnym zaangażowaniem. Współpraca z przydzielonym nam Konsultantem przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze, a przez cały okres wdrażania mogliśmy liczyć na jego fachową pomoc i cenne rady. Kompleksowe podejście pracowników DJB Doradztwo pozwoliło nam na przejście audytu i szybkie uzyskanie Certyfikatu.

  mgr inż. Robert WlaźlakDyrektor ds. Technicznych

 • Zaangażowanie i profesjonalizm Konsultantów firmy DJB Doradztwo Marcin Chorąży pozwoliły nam na sprawne wdrożenie systemu i uzyskanie certyfikatu ISO 9001. Z pomocy firmy DJB Doradztwo korzystaliśmy także przed audytem nadzoru, który przebiegł bezproblemowo i zakończył się powodzeniem.

  Ryszard IciekPełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością w firmie Certools

loga

Wybierając DJB Doradztwo gwarantujesz swojej firmie bezproblemowe uzyskanie certyfikatu ISO 29990:2010

Z naszą pomocą wdrożysz tę normę w ekspresowym tempie, bez zbędnej papierologii i dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Jesteśmy pewni najwyższej jakości naszych usług, dlatego gwarantujemy Twojej firmie pomyślne przejście audytu i uzyskanie certyfikatu ISO 29990:2010. Jeśli nie spełnimy tego kryterium w zaplanowanym na projekt czasie – zwrócimy Ci 100% naszego wynagrodzenia.

Wypełnij formularz lub zadzwoń 787 974 136 | 42 208 94 65

Nie znalazłeś interesujących Cię informacji?
Skorzystaj z wyszukiwarki

Twoje dane są u nas bezpieczne.
Dbamy o Twoją prywatność.

0.11116790771484