Zagwarantuj swojej firmie bezproblemowe uzyskanie certyfikatu lub skorzystaj z naszych szkoleń

Przez 18 lat zaufało nam ponad 1200 małych, dużych i średnich firm

Wypełnij formularz lub
zadzwoń

787 974 13642 208 94 65

Twoje dane są u nas bezpieczne.
Dbamy o Twoją prywatność.

Zadzwoń 787 974 13642 208 94 65 lub wyślij

W światowym handlu problem zaufania do potencjalnych partnerów biznesowych ma szczególne znaczenie. Polscy przedsiębiorcy starają się zdobywać nowe rynki zbytu, często zagraniczne, potwierdzając swoją fachowość i jakość swoich usług poprzez certyfi kację systemów zarządzania. Dzisiaj słowa „ISO” czy „zarządzanie jakością” są znane milionom ludzi na świecie.

Marcin Chorąży – Coraz więcej konsumentów zamiast zwracać uwagę na jak najniższe koszty, często patrzy na najwyższą jakość. Cena przestaje już być najważniejszym wyznacznikiem podczas wyboru kontrahenta. Dlaczego właściciele firm decydują się na wdrożenie w swoich przedsiębiorstwach systemów zarządzania jakością? Na decyzję o wdrożeniu i certyfikowaniu ISO mają wpływ również czynniki zewnętrzne – przepisy i oczekiwania firm, które jako partnerów szukają dostawców posiadających odpowiednie certyfikaty gwarantujące dobrą jakość ich wyrobów. Zostało udowodnione naukowo, że wyroby firm bez certyfikatu ISO coraz częściej są pomijane w UE już na samym początku.

Zapewnienie jakości wyrobów
Firmy, które wdrożyły i certyfikowały system ISO dla własnej wygody i bezpieczeństwa swoich produktów, wybierają dostawców, którzy również mają wdrożony system ISO. Zagraniczne firmy rozpoczynające działalność w Polsce w pierwszej kolejności z pewnością będą szukać dostawców zapewniających im jakość wyrobów, a najlepszym tego dowodem jest certyfikowany system zarządzania jakością.

Dobro klienta
Certyfikat jest także dowodem na takie działanie w organizacji, które ma na uwadze dobro klienta. Do takich działań zaliczamy pożądaną komunikację z klientem, odpowiednie postępowanie w przypadku wystąpienia reklamacji, przestrzeganie przez przedsiębiorstwo ustalonych przez siebie wymogów jakościowych, a także przepisów prawnych oraz ciągłe dążenie do doskonałości.Dzięki dobrze wdrożonemu systemowi zarządzania jakością możemy zapewnić dostarczenie klientowi produktu takiego, jakiego sobie życzy i wymaga. Jeśli w przedsiębiorstwie wdrożony jest system ISO, to są również opracowane wszelkie procesy, dzięki którym realizujemy produkty i usługi. W razie konieczności wiadomo jak reagować na sytuacje krytyczne zagrażające bezpieczeństwu.

Dodatkowe korzyści
Do dodatkowych korzyści wynikających z posiadania certyfi katu ISO możemy m.in. zaliczyć: większą efektywność działań i lepsze zarządzanie czynnikami ryzyka biznesowego, oszczędności finansowe, lepszą komunikację między pracownikami. Stosowanie norm ISO umożliwia również zwiększanie efektywności w organizacji w stosunku do fi rm konkurencyjnych, które jej nie stosują. Organizacje, które zainwestowały fundusze we wdrożenie ISO, osiągnęły lepszą efektywność operacyjną i większą rentowność, zwiększyły swoją sprzedaż i zmniejszyły koszty. Regularny audyt i ocena pracy poszczególnych stanowisk są w stanie także wykryć na wczesnym etapie problemy międzyludzkie i wydajność poszczególnych pracowników. Posiadanie certyfi katu podnosi również prestiż organizacji i jej wiarygodność zarówno wśród pracowników, jak i wobec klientów. Konkurencja dodatkowo nabiera większego szacunku do firmy posiadającej certyfi kowany system zarządzania.

Przez 18 lat zaufało nam ponad 1200 małych, średnich i dużych firm

Przeczytaj, co sądzą o naszych wdrożeniach i szkoleniach ich uczestnicy:

 • Polecamy wszystkim zainteresowanym udział w szkoleniach organizowanych przez firmę DJB Doradztwo Marcin Chorąży. Firma ta przeprowadziła na nasze zlecenie szkolenie Pełnomocnika i Audytora Wewnętrznego ds. Systemu ISO 9001. Dodatkowo firma DJB Doradztwo przygotowała dla naszej firmy dokumentacje ISO 9001 pod kątem Audytu Nadzoru. Zlecone zadanie zostało wykonane bardzo profesjonalnie. Wszyscy nasi pracownicy w pełni zrozumieli omawiane zagadnienia, do czego niewątpliwie przyczynił się doświadczony trener firmy DJB Doradztwo oraz liczne ćwiczenia praktyczne, które przeprowadził.

  Dr n. med. Anatol MajcherPrezes Zarządu Dyrektor Generalny

 • Współpracę z firmą DJB Doradztwo Marcin Chorąży rozpoczęliśmy w roku 2013. Wykonała dla nas kompleksowe Wdrożenie wymagań oraz przygotowała do Certyfikacji Systemu ISO 9001. Od tej pory corocznie firma DJB Doradztwo przygotowuje nas do Audytów Nadzoru. Do współpracy z naszą firma wybraliśmy firmę DJB Doradztwo, ponieważ jest jedną z najdłużej działających firm na rynku i może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w zakresie świadczonych usług. Z wielka przyjemnością pragniemy polecić firmę DJB Doradztwo, z którą zamierzamy nadal kontynuować współpracę.

  Urszula SobczakDyrektor ds. Zarządzania Jakością

 • DJB Doradztwo to rzetelny i wiarygodny partner we wdrażaniu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Każdy etap zleconych przez nas tej firmie prac, charakteryzował się wysokim poziomem merytorycznym, terminowością i profesjonalizmem. Doświadczenie firmy DJB Doradztwo pozwoliło na zaprojektowanie i wdrożenie systemu jakości odpowiadającego naszym potrzebom, celom oraz zgodnego ze specyfiką organizacji.

  Bronisław Skaźnik Prezes Zarządu

 • Firma P.H. Alufinish Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa niniejszym wyraża uznanie i podziękowania firmie DJB Doradztwo Marcin Chorąży za profesjonalne wdrożenie w roku 2004 Systemu ISO 9001 . Od tego czasu jesteśmy w stałej współpracy z firmą DJB Doradztwo, która przygotowuje nas do corocznych Audytów Nadzoru. Wszystkie usługi świadczone przez firmę DJB Doradztwo są starannie dostosowywane do indywidualnych potrzeb naszej firmy. Firma DJB Doradztwo posiada umiejętność szybkiego reagowania na nasze potrzeby oraz elastyczne podejście

  Katarzyna GabaraPełnomocnik ds. Jakości

 • Współpraca z firmą DJB Doradztwo Marcin Chorąży pozwala nam w pełni zarekomendować usługi świadczone przez wyżej wymienioną firmę, która w naszym Przedsiębiorstwie wdrożyła System HACCP. Dzięki udanej współpracy z firmą DJB Doradztwo zdecydowaliśmy się również na wdrożenie systemu IFS/BRC. Pragniemy podkreślić wysoką Jakość Obsługi Klienta, przejawiającą się życzliwością i otwartością na potrzeby i wymagania naszej firmy. Podczas współpracy firma DJB Doradztwo wykazała się rzetelnością, dyspozycyjnością i pełnym profesjonalizmem. Wdrożenie Systemu HACCP, IFS, BRC przebiegło w terminie i zgodnie z ustaleniami.

  Konopacki Bogusław Prezes Zarządu

 • Firma DJB Doradztwo dała się poznać jako sumienna i podchodząca do wymogów klienta z ogromnym zaangażowaniem. Współpraca z przydzielonym nam Konsultantem przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze, a przez cały okres wdrażania mogliśmy liczyć na jego fachową pomoc i cenne rady. Kompleksowe podejście pracowników DJB Doradztwo pozwoliło nam na przejście audytu i szybkie uzyskanie Certyfikatu.

  mgr inż. Robert WlaźlakDyrektor ds. Technicznych

 • Zaangażowanie i profesjonalizm Konsultantów firmy DJB Doradztwo Marcin Chorąży pozwoliły nam na sprawne wdrożenie systemu i uzyskanie certyfikatu ISO 9001. Z pomocy firmy DJB Doradztwo korzystaliśmy także przed audytem nadzoru, który przebiegł bezproblemowo i zakończył się powodzeniem.

  Ryszard IciekPełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością w firmie Certools

Wypełnij formularz lub zadzwoń 787 974 136 | 42 208 94 65

Nie znalazłeś interesujących Cię informacji?
Skorzystaj z wyszukiwarki

Twoje dane są u nas bezpieczne.
Dbamy o Twoją prywatność.

0.14491295814514